O Nas

NASZE
KWALIFIKACJE

Działalność studia obejmuje projektowanie wzornicze produktu – design rynkowy.

Szerokie spektrum usług zwiera projektowanie nowych produktów, restyling oraz definiowanie procesów użytkowych jak również protektorat procesu rozwoju nowego produktu.
Studio wspiera swoich klientów w zakresie strategii konkurowania poprzez skuteczne wykorzystywanie wzornictwa

Opcjonalnie wspomaga zleceniodawców w przygotowaniu pełnej dokumentacji technicznej, a także w procesie reengineeringu wdrożonych wcześniej produktów.

Główną specjalizację Pawłowska Design stanowią projekty i wdrożenia dla przemysłu meblarskiego.

Projektowanie
Dokumentacja techniczna
Zarządzanie projektami
Wizualizacja produktu
Identyfikacja wizualna marki

A

AGNIESZKA PAWŁOWSKA

Właściciel studia Pawłowska Design.

Agnieszka Pawłowska – Urodzona w 1983 r. w Bydgoszczy. Absolwentka 5-letniego Technikum Przemysłu Drzewnego im. Stanisława Staszica w Bydgoszczy. Studiowała Edukację techniczno-informatyczną o specjalności: Projektowanie konstrukcji drewnianych wspomagane komputerowo na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy,

Agnieszka_Pawłowska

gdzie również pracowała jako pracownik naukowo-techniczny. Po ukończeniu studiów związała się z branżą meblarską pracując jako technolog i konstruktor dla takich firm jak Meble Potulice, czy międzynarodowa Grupa IMS w tym Bydgoskie Fabryki Mebli, IKEA, MCA Furniture.

W międzyczasie podjęła studia podyplomowe na Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi na kierunku Wzornictwa przemysłowego produktu – desing rynkowy. Pasja do projektowania okazała się być na tyle silna, że dotychczasową karierę zarzuciła na rzecz własnego studia projektowego.

 

 

WSPÓŁPRACA

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani współpracą, zapraszamy do kontaktu!